Iespēju dārziņš tavam bērnam

     Mīliet bērnību! Tajā visas krāsas ir tik košas, tajā viss ir tik liels, notikumi spilgti, prieks patiess, draudzība īsta. Tā ir laime un liels gods būt blakus tajā nozīmīgajā cilvēka dzīves posmā, pirms viņš dodas lielajā pasaulē.

     Mēs rūpējamies, lai katrs bērns apgūst tās prasmes, iemaņas un attieksmes, kas veidos pamatu bērna veiksmīgām skolas un dzīves gaitām. Mums svarīgi, lai skolotāju galvenie darba instrumenti ir cieņa, sirds siltums, zināšanas un atbildība.

 

Administrācija:

Linda Meiere -PPII "Mazulītis Rū" Mārupē filiāles vadītāja - Dažreiz, teica Pūks, vismazākās lietas aizņem visvairāk vietas Tavā sirdī.

Laura Laicena - PPII "Mazulītis Rū" Mārupes filiāles metodiķe - Vinnijs Pūks Sivēnam jautāja: "Kas šodien ir par dienu?" Sivēns atbildēja: "Šodiena." Vinnijs nopriecājās: "Šodiena ir mana mīļākā diena!"

Iveta Smilgdrīva-Fricsone - PPII "Mazulītis Rū" Mārupes filiāles saimniecības daļas vadītāja - Daži cilvēki pārāk daudz rūpējas. Man šķiet, to sauc par mīlestību.

Laura Kaļinka - PPII "Mazulītis Rū" Mārupes filiāles lietvede  - Tu nevari visu laiku sēdēt un gaidīt, kad kāds nāks pie Tevis. Dažreiz Tev ir jāiet pie viņiem.